JsmePRO! je originál. A velmi cenný. Lidem spjatým s místní politickou korupcí stálo za to značku PRO kraj ukrást.

Boty Adibas či Plima vás zklamou hned při prvním vyběhnutí. Od falešných prokrajů nečekejte více.

Ale dost už starostí o podvodníky.
Dejte s námi ostatním vědět, že poctivý originál je jen jeden.
Zapojte se do kampaně, jejímž cílem je skutečně změnit Ústecký kraj.
Vřelé díky.

JAK NA TO


JASNÝ DAR

JsmePRO! Kraj 2016 má transparentní účet. Budeme rádi, zobrazí-li se na něm i váš finanční dar. Využijeme jej na posílení reklamní kampaně. Klikněte si pro číslo účtu.

VKUSNÝ BANNER

Nemáme placené billboardy. Ale máme mnoho příznivců, kteří jsou ochotní pověsit banner JsmePRO! Kraj 2016 na svůj plot, balkon, dům. Buďte jedním z nich.


SLUNEČNÍ AUTO

Vemte JsmePRO! Kraj 2016 na cesty. Napište si o průhledné folie na boční či zadní okna vašeho auta. Návod na úspěšné nalepení najdete v odkazu.

KRÁSNÁ PROFILOVKA

Změňte si profilovou fotku na facebooku a dejte vědět, že máte rádi JsmePRO! Kraj 2016. Průvodce změnou fotky čtěte po kliknutí.


PŘÁTELSKÉ SDÍLENÍ

Sledujte nás na sociálních sítích a sdílejte příspěvky JsmePRO! Kraj 2016. Klikněte sem a přečtěte si, jak si sledování novinek zjednodušit.

HRAVÁ TVOŘIVOST

Budete volit JsmePRO! Kraj 2016 nebo konkrétního kandidáta či kandidátku? Pořiďte fotku či video, na kterých to dáte vědět svým přátelům a známým.

KORUPCI NEFANDÍME

JsmePRO! neplatí žádní lobbisté, kteří se těší na veřejné zakázky. Na kampaň nečerpáme ani krajské peníze, jako vládnoucí KSČM a ČSSD. Za předvolební kampaň utratíme 1,5 – 2 miliony korun. Kde na to vezmeme? Z příspěvků za naše krajské zastupitele. Z darů našich příznivců. Přispějí i subjekty, které jsou součástí hnutí JsmePRO! Kraj 2016. Přispějte také, je-li vám JsmePRO! milé. 🙂 Děkujeme.

Sdílejte prosím tuto stránku