KSČM a ČSSD utrácejí pět milionů korun z veřejných peněz za reklamu se slogany „15 let práce pro Vás“ a „Společně měníme kraj k lepšímu“. Prý k připomenutí 15 let existence kraje. Zvláštní: kraje byly založeny v roce 2000 a v tom Ústeckém se patnáctiny slavily už loni. Na podzim jsou shodou okolností volby. Utrácejí podle Vás komunisté a socialisté veřejné peníze na svou předvolební kampaň? Používají v předvolební kampani nepovolený doping? Nebo jde vážně jen o propagaci Ústeckého kraje?
Hlasujte níže.
PS: Více se dovíte tady.

Opravte a zkuste to znovu. Děkujeme.
  • Hlasování bylo ukončeno.
  • UŽÍVAJÍ KSČM A ČSSD V PŘEDVOLEBNÍM KLÁNÍ NEPOVOLENÝ DOPING?

    Total Votes: 37